Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 101W Alfa Romeo
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 101W Alfa Romeo 255/45 R20 101 V 255/45 R20 101 W Alfa Romeo 255/45 R20 105 V 255/45 R20 105 V BMW/Mini 255/45 R20 105 V Maserati |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 101W Alfa Romeo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter (255/45 R20 101W) 3108100 | 1 310 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 255/45 R20 101W AR ) 3108100 | 1 383 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 255/45 R20 101W AR ) | 1 400 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 101W Alfa Romeo
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 101W Alfa Romeo |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 101V | od 1 220 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 101W Alfa Romeo | od 1 310 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 105V | od 1 244 zł | 7 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 105V BMW/Mini | od 1 266 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/45 R20 105V Maserati | od 1 361 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →