Opona całoroczna Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111V
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111V 255/55 R19 111 H RunFlat 255/55 R19 111 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Verde All-Season (255/55 R19 111V) 2603900 | 1 068 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 255/55 R19 111V XL, N0 ) 2603900 | 1 096 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 255/55 R19 111V XL, N0 ) | 1 109 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111V
Ceny na Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111H Run Flat | od 936 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111V | od 1 068 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →