Opona letnia Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 265/45 R20 104Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 265/45 R20 104Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 265/45 R20 104Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico (265/45 R20 104Y) 1574200 | 1 101 zł |
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 265/45 ZR20 104Y MO ) 1574200 | 1 112 zł |
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 265/45 ZR20 104Y MO ) | 1 125 zł |
Opony letnie 265/45R20 104Y P Zero Rosso Asimmetrico (PZ2) Pirelli | 932 zł |
Z informacji prasowej:
PZero Rosso to najnowsze osiągnięcie firmy w dziedzinie opon ultra niskoprofilowych. Rosso oznacza po włosku czerwony. Czerwony zawsze symbolizował pasję do szybkich samochodów. W latach 70-tych Pirelli jako pierwsza na świecie opracowała koncepcję niskoprofilowej opony i od tego czasu Pirelli jest liderem w tym segmencie. Nowa generacja opon ultra-niskoprofilowych to opony PZero Rosso. Dzięki innowacjom wprowadzonym w konstrukcji opony, w składzie mieszanki gumowej, a także we wzorze bieżnika, uzyskano idealne połączenie doskonałych osiągów, komfortu i cichej pracy. Wzór bieżnika zapewnia wysoką ochronę przed aquaplaningiem, niezawodne prowadzenie na suchej i mokrej powierzchni, pewność prowadzenia i komfort. Niski opór toczenia uzyskano dzięki zastosowaniu kombinacji najlżejszych materiałów w ich strukturze, a także dużej zawartości krzemionki w mieszance gumowej. Asymetryczny wzór bieżnika jest podzielony na trzy części i składa się z zaokrąglonych bloków, czterech pierścieniowych rowków i szerokiego obszaru barku. Oponie można w pełni zaufać zarówno na suchej, jak i mokrej powierzchni.
PolecamyPorównaj w tabeli →