Opona motocyklowa Pirelli Diablo Rosso II 160/60 R17 69H
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Pirelli Diablo Rosso II 160/60 R17 69H 100/80 R 17 " 52 H 110/70 B 17 " 54 W 110/70 R 17 " 110/70 R 17 " 54 H 54 W 120/60 R 17 " 55 H 120/60 R 17 " 55 W 120/70 B 17 " 120/70 R 17 " 58 W 58 H 120/70 R 17 " 58 W 130/70 R 16 " 61 W 130/70 R 17 " 62 H 140/60 R 17 " 63 H 140/70 R 17 " 66 H 150/60 R 17 " 66 H 150/60 R 17 " 66 W 160/60 B 17 " 69 W 160/60 R 17 " 160/60 R 17 " 69 H 69 W 170/60 B 17 " 170/60 R 17 " 72 W 72 W 180/55 R 17 " 73 W 180/60 R 17 " 75 W 190/50 B 17 " 190/50 R 17 " 73 W 73 W 190/55 B 17 " 190/55 R 17 " 75 W 75 W 200/50 B 17 " 200/50 R 17 " 75 W 75 W 240/45 R 17 " 82 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Diablo Rosso II 160/60 R17 69H
Ceny na Pirelli Diablo Rosso II 160/60 R17 69H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Diablo Rosso II 100/80 R17 52H | od 332 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 110/70 R17 54W | od 366 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 120/70 R17 58H | od 538 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 120/70 R17 58W | od 409 zł | 11 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 160/60 R17 69W | od 448 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 170/60 R17 72W | od 543 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 180/55 R17 73W | od 534 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 190/50 R17 73W | od 554 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 190/55 R17 75W | od 557 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Diablo Rosso II 200/50 R17 75W | od 732 zł | 5 oferty |