Opona całoroczna Pirelli Cinturato All Season Plus 225/40 R18 92Y
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato All Season Plus 225/40 R18 92Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato All Season Plus 225/40 R18 92Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE PIRELLI 225/40 R18 92Y CINTURATO ALL SEASON XL 80192274 | 459 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus (225/40 R18 92Y) 4215200 | 466 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus ( 225/40 R18 92Y XL ) 4215200 | 468 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus ( 225/40 R18 92Y XL ) | 472 zł |
Opona Pirelli 225/40R18 Cinturato All Season Plus XL 92Y - opony całoroczn | 405 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →