Opona zimowa Pirelli Carrier Winter 195/75 R16C 110R
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Carrier Winter 195/75 R16C 110R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Carrier Winter 195/75 R16C 110R
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Carrier Winter ( 195/75 R16C 110/108R ) 2852900 | 706 zł |
Opona Pirelli 195/75R16C WINTER CARRIER 110 R - opony dostawcze 28529 | 599 zł |
Pirelli Carrier Winter (195/75 R16 110/108R) 4350600 | 598 zł |
Pirelli Carrier Winter ( 195/75 R16C 110/108R ) | 633 zł |
Pirelli Carrier Winter ( 195/75 R16C 110/108R ) 4350600 | 625 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →