Plecak Piquadro BK Square CA3214B3 (CA3214B3)
Zdjęcia 6 |
Piquadro BK Square CA3214B3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Piquadro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Piquadro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Piquadro BK Square CA3214B3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PIQUADRO Square Plecak Casual Jeden rozmiar Głowa Jeżyny Taglia unica Casu | 1 130 zł |
Piquadro Czarny kwadratowy plecak skórzany z przegrodą na laptopa 39 cm ne | 1 397 zł |
Piquadro Black Square Plecak biznesowy skórzany 39 cm z przegrodą na lapto | 1 397 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →