Odkurzacz
Philips XB 2122 (XB2122/09)
Zdjęcia 10 |
Philips XB 2122 2020 rok2000 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips XB 2122
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 2000 Series XB2122/09 Odkurzacz Bezworkowy Biały/Niebieski 850 W | 457 zł |
Philips Odkurzacz bezworkowy Seria 2000 XB2122/09 HDPHIOBXB212209 | 433 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips 2000 Series XB2122/09 | 499 zł |
Bezworkowy Philips XB2122/09 AGDM-ODK-PHI-345 | 457 zł |
Philips Odkurzacz bezworkowy Seria 2000 XB2122/09 62564 | 500 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →