Końcówka do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare DiamondClean HX6064 (HX6064/33)
Zdjęcia 6 |
Philips Sonicare DiamondClean HX6064 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Sonicare DiamondClean HX6064
Wszystkie ceny 78 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Sonicare DiamondClean wymienne głowice do szczoteczek do zębów HX6 | 132 zł |
Końcówki do szczoteczek elektrycznych PHILIPS Optimal Black HX6064/11 | 118 zł |
PHILIPS SONICARE Końcówki do szczoteczki PHILIPS SONICARE HX6064/11 Optima | 140 zł |
Philips Akcesoria Sonicare Optimal White HX6064/10 | 115 zł |
Philips Główki W Optimal White Standardowe HX6064/10 AHPHIPHX6064100 | 112 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips HX6064:
- Wyposażenie końcówek może się różnić w zależności od sklepu
Modyfikacje Philips Sonicare DiamondClean HX6064
Ceny na Philips Sonicare DiamondClean HX6064 |
---|---|---|---|---|
Philips Sonicare DiamondClean HX6061 | od 23 zł | 10 oferty | ||
Philips Sonicare DiamondClean HX6062 | od 46 zł | 37 oferty | ||
Philips Sonicare DiamondClean HX6064 | od 40 zł | 98 oferty | ||
Philips Sonicare DiamondClean HX6065 | od 148 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →