Końcówka do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare ProResults HX6012 (HX6012/07)
Philips Sonicare ProResults HX6012 |
Przeznaczenie | do szczoteczki elektrycznej | Liczba końcówek | 2 szt. | Rodzaj końcówki | owalna standardowa | Metoda czyszczenia | soniczna | Zastosowanie | codzienne czyszczenie (2D) | Wskaźnik zużycia końcówki | | Kompatybilność | DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, HealthyWhite / for Kids / | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2015 | Oznaczenie producenta | HX6012/07
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Końcówki do szczoteczek elektrycznych PHILIPS Sonicare ProResults HX6012/0Philips Sonicare zapewnia optymalne rezultatyGłowica Philips Sonicare ma włosie o specjalnym kształcie, które dopasowuje się... więcejdo kształtu zębów i czyści nawet najtrudniej dostępne miejsca. Usuwa 2 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczkaGłówka szczoteczki usuwa 2 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka do zębów. Технология, обеспечивающая максимальную звуковую вибрациюЧистящие насадки Philips Sonicare — важная составляющая нашей технологии, основанной на 31 000 колебательных движений в минуту, совершаемых с высокой частотой и амплитудой. Наша непревзойденная звуковая технология передает импульсы от ручки до кончика чистящей насадки. Это создает динамический поток жидкости, который эффективно очищает межзубные промежутки и участки вдоль линии десен. Сменная насадка для простой и быстрой заменыНасадка легко снимается и устанавливается на щетку, значительно упрощая процесс ее очистки и обслуживания. Насадка подходит для всех щеток Philips Sonicare, кроме моделей Pow... Rozetka.plZłóż skargę | 58 zł | | |
|
| Philips Główki Proresults Standard HX6012/07 AHPHIPHX6012070Standardowe główki szczoteczki sonicznej HX6012/07
Jako jedna z naszych flagowych główek szczoteczki do zębów Philips Son... więcejicare ProResults jest idealna dla nowych lub starszych użytkowników Sonicare, którzy po prostu pragną autentycznego czyszczenia Sonicare w niewiarygodnej cenie.
Zoptymalizowana wydajność Philips Sonicare
Główka szczoteczki Philips Sonicare jest tak wyprofilowana, że naturalnie dopasowuje się do kształtu zębów i czyści trudno dostępne miejsca. Ta główka ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 60 zł | | |
|
| Końcówki do szczoteczek Philips Sonicare HX6012/07 AGDM-SZCZO-A-PHI-019Standardowe główki szczoteczki sonicznej Sonicare ProResults HX6012/07, Philips Jako jedna z naszych sztandarowych główek szc... więcejzoteczki Philips Sonicare ProResults nadaje się idealnie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących użytkowników szczoteczek Sonicare — to produkt dla osób pragnących korzystać z jakości czyszczenia Sonicare w niezwykle przystępnej cenie. 2 sztuki w opakowaniu Rozmiar standardowy Jedno przyciśniecie Kompleksowe czyszczenie Optymalna skuteczność Philips Sonicare Główka szczoteczki Philips Sonicare ma wyprofilowany kształt, który naturalnie dopasowuje się do kształtu zębów i umożliwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Usuwa do 2 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka Główka szczoteczki usuwa do 2 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare wtłacza wodę w szczeliny międzyzębowe i usuwa płytkę nazębną pociągnięciami szczoteczki. Wszystkie wymienne główki Philips Sonicare pasują do każdego modelu szczoteczki Philips Sonicare Główkę można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki, dobrze się dopasowuje oraz ułatwia utrzymanie i czyszczenie. Główka pasuje do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence. Ważny element wpływający na poprawę zdrowia jamy ustnej Podobnie jak wszystkie oryginalne główki szczoteczek Philips Sonicare, główka ta jest bezpieczna dla zębów i dziąseł. Każda główka szczoteczki została przetestowana pod kątem wyjątkowej wydajności i trwałości. Włókna Przypominające zapewniają najbardziej skuteczne czyszczenie Na pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego użytkowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa. Niebieski kolor naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, że nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące. Komputronik.plZłóż skargę | 67 zł | | |
|
| Philips Główki Proresults Standard HX6012/07 69757Standardowe główki szczoteczki sonicznej HX6012/07
Zoptymalizowana wydajność Philips Sonicare
Główka szczoteczki Philips Sonicare jest tak wyprofilowana, że naturalnie dopasowuje się do kształtu zębów i czyści trudno dostępne miejsca. Ta główka ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 114 zł | | |
|
| 2x KOŃCÓWKI PHILIPS SONICARE C1 ProResults ORYG Oryginalne końcówki do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare C1 ProResults - 2 szt. Cechy produktu: stan: produkt fab... więcejrycznie nowy , oryginalny producent: Philips ilość końcówek: 2 sztuki kolor: biały rozmiar: standardowy miękkość włosia: regularna system główki szczoteczki: na kliknięcie wymiana: co 3 miesiące opakowanie: końcówki pochodzą z większych opakowań Lista kompatybilnych modeli: EasyClean Healthy White FlexCare FlexCare+ FlexCare Platinum DiamondClean Diamond Clean Black Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące. Erli.plZłóż skargę | 45 zł | | |
Zaawansowane funkcje i możliwości końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips HX6012:- Wyposażenie końcówek może się różnić w zależności od sklepu
Modyfikacje Philips Sonicare ProResults HX6012
Ceny na Philips Sonicare ProResults HX6012 |
---|
| Philips Sonicare ProResults HX6011 | | od 140 zł | 12 oferty |
| Philips Sonicare ProResults HX6012 | | od 39 zł | 25 oferty |
| Philips Sonicare ProResults HX6014 | | od 11 zł | 20 oferty |
| Philips Sonicare ProResults HX6018 | | od 71 zł | 3 oferty |
Dynamika cen dla Philips Sonicare ProResults HX6012
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna