Sokowirówka Philips Avance Collection HR1897/30
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Philips Avance Collection HR1897/30 |
|
Stylowa, kompaktowa i jednocześnie funkcjonalna wyciskarka ślimakowa. Z jego pomocą można przygotować sok o różnej konsystencji nie tylko z warzyw i owoców, ale także z witamin, kiełkujących ziaren, a nawet orzechów. Producent zadbał o bezpieczną eksploatację modelu: dwie agrafki na silniku elektrycznym umożliwią jego włączenie tylko wtedy, gdy sokowirówka jest prawidłowo zmontowana.
W porównaniu do dużej liczby konkurentów na współczesnym rynku, kolekcja Philips HR 1897 Avance ma szereg istotnych zalet: działa niemal bezgłośnie, łatwo ją czyścić pod bieżącą wodą, części nie mają ostrych krawędzi i szczelin które włókna mogą gromadzić, a zamiast sita jest wygodnym i skutecznym dwuczęściowym filtrem. Sok nie styka się z metalowymi częściami urządzenia, wyjście jest jednorodnym napojem witaminowym bez piany i osadu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Avance Collection HR1897/30
Philips Avance Collection Wyciskarka MicroMasticating HR1945/80 HR1945/80 | 1 248 zł |
Philips Avance Collection Wyciskarka MicroMasticating HR1946/70 HR1946/70 | 1 012 zł |
Philips Avance Collection Wyciskarka MicroMasticating HR1945/80R1 HR1945/8 | 1 071 zł |
Philips Avance Collection Wyciskarka MicroMasticating HR1946/70R1 HR1946/7 | 1 239 zł |
Philips Avance Collection Wyciskarka do soku HR1933/20R1 HR1933/20R1 | 1 739 zł |
Na kompaktową wyciskarkę holenderskiej firmy Philips znajdzie się miejsce nawet w kuchni, w której brakuje wolnego miejsca, bo model ma tylko 11 cm szerokości.
Do ostatniej kropli
Proces przygotowania soku można obserwować absolutnie na wszystkich etapach, co ułatwiają przezroczyste elementy konstrukcji sokowirówki. Po pierwsze, składniki muszą być drobno posiekane, aby mogły przejść przez wąski gardziel paszowy. Następnie sokowirówka rozdrabnia je na jeszcze mniejsze kawałki, z których pod wpływem ślimaka wyciska się sok prawie do ostatniej kropli – miąższ na wyjściu jest prawie suche, niezależnie od rodzaju użytych produktów, czy to jabłka lub twarde orzechy.
Bogaty zestaw
Model wyposażony jest w osobny zbiornik do zbierania gotowego soku o pojemności 1 litra, popychacz do załadunku surowców, dwa filtry (do pozyskiwania soku z miąższem i bez), a także wyjmowany pojemnik na miąższ. Ma dużo miejsca do przechowywania wszystkich wyżej wymienionych elementów sokowirówki, oszczędzając cenną przestrzeń kuchenną. Pudełko z urządzeniem zawiera również ilustrowaną książkę kucharską.
Czysty
Świeżo wyciśnięty sok możesz wlać nie tylko do specjalnego pojemnika, ale także do zwykłej szklanki. Aby to zrobić, wystarczy umieścić pojemnik pod dziobkiem sokowirówki. Bezpośrednio w nią wbudowany jest system drop-stop , który zapobiega rozlewaniu się pozostałego soku na powierzchnię roboczą. Utrzymanie elementów urządzenia w czystości jest również bardzo proste – wszystkie elementy modelu można łatwo i szybko wyjąć w celu późniejszego umycia pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
Minimalny hałas
Ze względu na to, że sok wyciskany jest przy niskich prędkościach, Philips HR 1897 Avance Collection zużywa minimum energii (moc urządzenia to 200 W) i pracuje niemal bezgłośnie. Dzięki temu za jego pomocą będzie można zadowolić członków rodziny porannym sokiem bez ryzyka, że obudzi ich zbyt głośny poziom hałasu.