Nawilżacz Philips AC2729/10
Zdjęcia 17 |
Philips AC2729/10 |
|
Wprowadzony na rynek w 2022 roku nawilżacz Philips to zaawansowane urządzenie zaprojektowane z myślą o utrzymywaniu komfortowej wilgotności i oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń. Deklarowana efektywna praca w pomieszczeniach od 80 do 85 m². Aby usunąć alergeny, kurz, patogeny i inne zanieczyszczenia, dostarczane są cztery filtry, w tym węglowy, HEPA 13 i NANO. Istnieje również specjalny czujnik AeraSense, który ocenia jakość powietrza i włącza urządzenie, gdy spadnie, zapewniając tym samym automatyczną pracę w trybie oczyszczania.
Dzięki termostatowi nawilżacz Philips AC2729/10 może również pracować w trybie automatycznym: możesz wybrać jeden z 4 trybów i utrzymywać wilgotność na poziomie od 40 do 70%. Z funkcji czyszczenia i nawilżania można korzystać razem lub osobno. Na godzinę pracy myjka zużywa do 600 ml wody, co przy 3,5-litrowym zbiorniku zapewnia od 6 godzin pracy bez tankowania. Panel dotykowy i informacyjny wyświetlacz pomogą Ci zarządzać pracą modelu, ale dodatkowo pilot jest dostępny poprzez aplikację Clean Home+. Wśród innych chipów warto podkreślić certyfikat Quiet Mark: w osobnym trybie nocnym wskazanie przygasa, a poziom hałasu spada.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips AC2729/10
Philips AC2729/10 2000i Series Air Purifier and Humidifier DrÄkintuvas | 1 778 zł |
Philips Oczyszczacz i nawilżacz powietrza 2w1 Philips Series 2000i AC2729/ | 1 919 zł |
Philips AC2729/10 Combi 2w1 Nawilżanie powietrza | 2 149 zł |
Philips 2000i Series Oczyszczacz i nawilżacz powietrza AC2729/10R1 AC2729/ | 1 919 zł |