Latarka Petzl Pixa 3R
Petzl Pixa 3R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Petzl Pixa 3R
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PETZL Lampa czołowa Pixa 3R ATEX E78CHR 2 wielokolorowa czarna żółta jeden | 470 zł |
Petzl Latarka czołowa PIXA 3R z ATEX 90 lm (+akumulator) | 480 zł |
Latarka czołowa Petzl Pixa 3R | 483 zł |
CZOŁÓWKA PIXA 3R | 408 zł |
Czołówka Petzl Pixa 3R Kolor: czarny/żółty | 455 zł |
Petzl Pixa 3R latarka czołowa czarna E78CHR UK | 522 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości latarki Petzl Pixa 3R:
- Przechylenie głowy
- W zestawie uchwyt na kask
PolecamyPorównaj w tabeli →