Kołowrotek PENN Slammer IV 6500
Wideo 8Zdjęcia 5 |
PENN Slammer IV 6500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PENN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PENN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PENN Slammer IV 6500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PENN Slammer IV kołowrotek spinningowy ze słoną wodą w pełni metalowy cięż | 958 zł |
Penn Slammer Iv Spinning Reel Czarny 6500 1545766 | 1 187 zł |
PENN Ultimate Kołowrotek spinningowy SLAMMER IV DX 6500 171401 | 1 018 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →