Lodówka samochodowa Peme Ice-On IO-27L Classic
Zdjęcia 17 |
Peme Ice-On IO-27L Classic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Peme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Peme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Peme Ice-On IO-27L Classic
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
peme Essential 23 l Pine Forest termoelektryczny z trybem ECO AC/DC do chł | 309 zł |
Lodówka turystyczna Peme Essential 27 Sand Storm | 299 zł |
Lodówka Turystyczna Ice-On 27 Samochodowa Funkcja Grzania 12v 230v Usb Pem | 309 zł |
Lodówka turystyczna Peme Ice-on 27L Pine Forest | 309 zł |
Peme Ice-On Io-27L Adventure Orange | 265 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →