Suszarka PARLUX 3500 Supercompact Ceramic & Ionic
Zdjęcia 6 |
PARLUX 3500 Supercompact Ceramic & Ionic |
|
Suszarka do włosów włoskiej firmy PARLUX jest pozycjonowana jako urządzenie profesjonalne i została stworzona, według producenta, dla aktywnych rzemieślników, którzy często są w ruchu. Główną zaletą modelu jest jego kompaktowość i niska waga, dzięki czemu urządzenie bez problemu zmieści się do torby i będzie wygodne w codziennym użytkowaniu. Ma najkrótszą długość ciała w serii - tylko 17 cm, a waży niecałe pół kilograma.
Mimo niewielkich rozmiarów jest to dość wydajna suszarka ze sprawdzonym silnikiem Ciaramella K-LAMINATION, który zapewnia długą żywotność około 2 tysięcy godzin. Jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje powłokę ceramiczną do równomiernego rozprowadzania ciepła oraz funkcję jonizacji, która zapobiega puszeniu się i puszeniu oraz dodaje blasku. PARLUX 3500 Supercompact Ceramic & Ionic oferuje kilka trybów mocy i prędkości, które można regulować osobno, chłodny przepływ powietrza, który dopełnia Twój styl, oraz dwie profesjonalne nasadki w zestawie. Są to piasty, które obracają się o 360 stopni, które są połączone z okrągłą szczotką, aby pomóc wyrównać pasma i podkręcić ich końce. Całości dopełnia 3-metrowy przewód z pętlą do zawieszania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PARLUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PARLUX.
Kup PARLUX 3500 Supercompact Ceramic & Ionic
Parlux Profesjonalna suszarka do włosów 3500 SuperCompact czarna parlux350 | 427 zł |
Parlux 3500 Supercompact Hair Dryer Posrebrzany NGL-65029 | 619 zł |
Parlux Profesjonalna suszarka do włosów 3500 SuperCompact Ceramic Ionic cz | 552 zł |
Parlux Profesjonalna suszarka do włosów 3500 SuperCompact Ceramic Ion fiol | 515 zł |
Parlux 3500 Supercompact Hair Dryer Różowy NGL-95901 | 620 zł |
- Czarny
- Złocisty
- Różowy
- Czerwony
- niebieski