Myjka wysokociśnieniowa Parkside PHD 135 D5
Zdjęcia 5 |
Parkside PHD 135 D5 2022 rokzbiornik na detergent |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parkside 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parkside.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parkside PHD 135 D5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parkside myjka wysokociśnieniowa PHD 135 D5 1800 W 135 bar wydajność tłocz | 774 zł |
PARKSIDE® Myjka ciśnieniowa 1800 W, 135 bar | 489 zł |
MYJKA CIŚNIENIOWA PARKSIDE 1800W 135 bar PHD 135 D5 | 440 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →