Końcówka do szczoteczki elektrycznej Panasonic EW0940W830
Panasonic EW0940W830 do szczoteczki elektrycznejgłębokie czyszczenie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic EW0940W830
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic EW0940W830 punktowa końcówka do szczoteczki do aparatów ortodont | 29 zł |
Panasonic EW0940W830 punktowa końcówka do szczoteczki (do aparatów ortodon | 29 zł |
PANASONIC EW0940W830 | 29 zł |
Końcówka szczoteczki PANASONIC EW 0940 (2 sztuki) (Czyszczenie trudno dost | 29 zł |
Końcówka szczoteczki PANASONIC EW 0940 (2 sztuki) (Czyszczenie trudno dost | 29 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości końcówki do szczoteczki elektrycznej Panasonic EW0940W830:
- Wyposażenie końcówek może się różnić w zależności od sklepu
PolecamyPorównaj w tabeli →