Pieluchy majtkowe Pampers Pants 5 / 96 pcs
Wideo 15 |
Pampers Pants 5 / 96 pcs |
|
Jednorazowe pieluchy amerykańskiej marki Pampers należą do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek ze starszej grupy wiekowej, których waga nie przekracza 18 kg. Ze względu na swój kształt produkty są wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu, poza tym majtki praktycznie nie krępują ruchów, co jest ważne dla aktywnych i mobilnych dzieci. Producent zapewnia, że pieluchy Pampers Pants 5/96 szt.
są optymalne na nocny sen, zapewniając suchość nawet do 12 godzin. Produkty mają zabawny design, który pokochają dzieci. Do pochłaniania wilgoci oferowana jest podwójna warstwa chłonna, a do utylizacji po użyciu specjalna taśma ułatwiająca składanie. Oprócz pudełka Mega na 96 szt. dostępne są również inne opakowania: "na próbę" możesz wziąć wariant 15 szt., a jeśli potrzebujesz najbardziej efektownego zapasu, to warto zwrócić uwagę na pudełko z 152 sztukami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Kup Pampers Pants 5 / 96 pcs
Wszystkie ceny 6 →Pampers Pampers Pants Pieluchomajtki Mega Pack rozmiar 5 (12-17 kg) 96 szt | 120 zł |
PAMPERS Pieluchomajtki MB Rozm 5, 12-17kg, 96szt | 152 zł |
Pieluszki Pampers Pants 5, 12-17 kg, 96 szt. | 130 zł |
Pampers, Pants Pieluchomajtki, rozmiar 5, 12-17 kg, 96 szt. | 155 zł |
Pampers Pants Pieluchomajtki, Rozmiar 5, 12kg-17kg, 96 Szt. - !!! WYSYŁKA | 133 zł |
PAMPERS Pieluchomajtki MB Rozm 5, 12-17kg, 96szt | 133 zł |
Modyfikacje Pampers Pants 5 / 96 pcs
Ceny na Pampers Pants 5 / 96 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Pants 5 / 22 pcs | od 42 zł | 1 oferta | ||
Pampers Pants 5 / 28 pcs | od 50 zł | 2 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 42 pcs | od 62 zł | 7 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 48 pcs | od 46 zł | 12 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 56 pcs | od 77 zł | 2 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 66 pcs | od 99 zł | 7 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 96 pcs | od 120 zł | 6 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 150 pcs | od 170 zł | 2 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 152 pcs | od 146 zł | 7 oferty | ||
Pampers Pants 5 / 160 pcs | od 243 zł | 1 oferta |