Pieluchy majtkowe Pampers Harmonie Pants 6 / 24 pcs
Zdjęcia 8 |
Pampers Harmonie Pants 6 / 24 pcs |
|
Pieluszki Harmonie wykonane są z najwyższej jakości bawełny i miękkich włókien roślinnych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Pampers Harmonie Pants 6 / 24 pcs
Ceny na Pampers Harmonie Pants 6 / 24 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Harmonie Pants 6 / 18 pcs | od 45 zł | 5 oferty | ||
Pampers Harmonie Pants 6 / 24 pcs | od 159 zł | 1 oferta | ||
Pampers Harmonie Pants 6 / 56 pcs | od 121 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →