Pieluchy majtkowe Pampers Harmonie Pants 5 / 64 pcs
Zdjęcia 6 |
Pampers Harmonie Pants 5 / 64 pcs |
|
Pieluszki Harmonie wykonane są z najwyższej jakości bawełny i miękkich włókien roślinnych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Pampers Harmonie Pants 5 / 64 pcs
Ceny na Pampers Harmonie Pants 5 / 64 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Harmonie Pants 5 / 20 pcs | od 45 zł | 6 oferty | ||
Pampers Harmonie Pants 5 / 27 pcs | od 154 zł | 1 oferta | ||
Pampers Harmonie Pants 5 / 64 pcs | od 146 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →