Pielucha Pampers Harmonie 5 / 17 pcs
Zdjęcia 9 |
Pampers Harmonie 5 / 17 pcs |
|
Pieluszki Harmonie wykonane są z najwyższej jakości bawełny i miękkich włókien roślinnych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Pampers Harmonie 5 / 17 pcs
Ceny na Pampers Harmonie 5 / 17 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Harmonie 5 / 17 pcs | od 49 zł | 1 oferta | ||
Pampers Harmonie 5 / 24 pcs | od 45 zł | 3 oferty | ||
Pampers Harmonie 5 / 66 pcs | od 111 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →