Alkomat Overmax AD-06
Zdjęcia 6 |
Overmax AD-06 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Overmax AD-06
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OVERMAX AD-06 Alkomat Professional elektrochemiczny czujnik platyny dokład | 199 zł |
Alkomat OVERMAX AD-06 | 199 zł |
Alkomat OVERMAX AD-06 OV-AD-06 | 199 zł |
Alkomat Overmax AD-06 | 240 zł |
Profesjonalny alkomat OVERMAX AD-06 + ustniki + kalibracja | 178 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →