Alkomat Overmax AD-05
Zdjęcia 4 |
Overmax AD-05 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Overmax AD-05
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OVERMAX AD-05 Alkomat Professional czujnik elektrochemiczny kalibracja cza | 147 zł |
Alkomat OVERMAX AD-05 | 149 zł |
Alkomat OVERMAX AD-05 OV-AD-05 | 149 zł |
Profesjonalny alkomat OVERMAX AD-05 + ustniki + kalibracja | 143 zł |
Alkomat Overmax AD-05 elektrochemiczny | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →