Smartfon Oukitel WP21 Ultra 256 GB / 12 GB
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Oukitel WP21 Ultra 256 GB / 12 GB
2023 rokWP (wytrzymały)dla wojskowych120 Hzkamera noktowizyjnakamera termowizyjnaNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mm
Wyświetlacz:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Helio G99
Aparat:3 moduły, 64 MP
Akumulator:9800 mAh
Waga:398 g
Konfigurowalny przycisk boczny. Dokładność odczytu kamery termowizyjnej ±2°C, zakres pomiarowy od -10°C do +550°C.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Oukitel WP21 Ultra 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OUKITEL WP21 Ultra 12GB/256GB Czarny - Telefon komórkowy Marka WP21U-BKOL | 1 997 zł |
Smartfon Oukitel WP21 Ultra 12GB/256GB Czarny (6931940722018)Czołowe urządzenie w branży termowizyjnej. Precyzyjna wizualizacja ciepłaWytrzymał Rozetka.plZłóż skargę | 2 106 zł |
OUKITEL Smartfon OUKITEL WP21 Ultra 12/256GB Czarny Czarno-szaryOukitel Wp21 Ultra to wytrzymały smartfon zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w trudnych warunkach. Wyposażony w potężny aku... więcejmulator 9800 mAh, wyświetlacz 6.78" Fhd+ i potrójny aparat fotograficzny.K MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 997 zł |
OUKITEL Smartfon WP21 Ultra 12/256GB 9800 mAh DualSIM czarny TEOUKPAWP21UBPancerny Smartfon Oukitel WP21 Ultra 12/256 GB
- Wbudowana kamera termowizyjna InfiRay
- Wyświetlacz IPS 6,78-cala, FHD... więcej+ odświeżanie 120 Hz
- Bardzo pojemna bateria 9800 mAh
- Aparat główny 64 MP Sony + dodatkowy obiektyw noktowizyjny 20 MP Night Vision
- Niesamowita wytrzymałość IP68 & IP69K, MIL-STD-810
- 12 GB RAM + 256 GB pamięci wbudowanej
- Szybkie ładowanie 66W
- Wydajny procesor MediaTek Helio G99
- Wsparcie dla NFC, GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Obsługa Dual SIM
Wbudowana kamera ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 101 zł |
Smartfon OUKITEL WP21 Ultra 12/256GB 6.78" 120Hz CzarnyTen model smartfona wyposażono w aż 12 GB pamięci RAM, dzięki czemu zapewni on niezwykłą wydajność i płynne działanie. Tylko... więcejtopowe smartfony dysponują tak dużą pojemnością pamięci RAM. Są to urządzenia dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom, dla których smartfon jest nie tylko narzędziem do komunikacji, ale też do pracy, rozrywki i multimediów. Telefon o tak dopracowanych parametrach świetnie sprawdzi się podczas użytkowania zaawansowanych gier i aplikacji. Poza tym dzięki wielu testom masz pewność, że telefon wytrzyma upadek czy zanurzenie w wodzie. Wykorzystaj kamerę termowizyjną, aby zlokalizować problem lub po prostu znaleźć źródło ciepła. Czas na smartfon, który nie boi się wyzwań i z każdym radzi sobie doskonale. Electro.plZłóż skargę | 1 995 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Oukitel WP (wytrzymały)Porównaj w tabeli →
od 2 027 zł
dla wojskowych, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 11000 mAh
od 1 149 zł
dla wojskowych, 6.8 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 328 g
od 663 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 362 g
od 1 347 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 570 g
od 1 310 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 21000 mAh, 570 g
od 1 430 zł
dla wojskowych, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 578 g
od 1 192 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 1 989 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 683 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 373 g
od 543 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh
od 917 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 396 g
od 901 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 399 g
od 604 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 5800 mAh, 297 g
od 1 017 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8300 mAh
od 585 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 12500 mAh, 430 g
od 535 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 296 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 12500 mAh, 380 g
od 398 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 4000 mAh, 237 g
od 1 712 zł
dla wojskowych, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8000 mAh, 380 g
od 1 070 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5280 mAh, 291 g
od 599 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 6300 mAh, 297 g
Wideo recenzje
Capture Incredible Detail At Night | OUKITEL WP21Ultra | Strongest Thermal Imaging Rugged Phone Ever
14 marca 20235 761 przegląd
OUKITEL WP21 Ultra | Thermal Imaging Rugged Smartphone 2023 Official Hands-on & Firstlook Video !!
14 marca 202320 862 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 818 zł
dla wojskowych, 6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10000 mAh, 398 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g