Wanienka do hydromasażu stóp Oromed Oro-Water Relax
Zdjęcia 10 |
Oromed Oro-Water Relax |
|
4-stopniowy przełącznik temperatury. 3 tryby pracy: tryb wibracji, bąbelków i ogrzewania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed Oro-Water Relax
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Masażer do stóp ORO-WATER RELAX | 258 zł |
OROMED Masażer do stóp OROMED ORO-WATER RELAX Biało-niebieski | 259 zł |
Masażer do nóg Oromed Oro-Water Relax AGDM-MAS-ORMD-001 | 298 zł |
Masażer do stóp HI-TECH MEDICAL Oro-Water Relax | 259 zł |
Masażer do stóp HI-TECH MEDICAL Oro-Water Relax | 259 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →