Smartwatch
Oromed Fit Pro GT
Zdjęcia 12 |
Oromed Fit Pro GT
Wyświetlacz:1.78 ", 448x368 px, AMOLED
Obudowa:metal, 30
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fit Pro GT
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed Fit Pro GT
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch Oromed Oro-Fit Pro Gt Czarny | 389 zł |
Smartwatch ORO-MED Oro Fit Pro GT Różowy | 379 zł |
Oro-Med Oro Fit Pro GT Czarny | 419 zł |
Smartwatch Oromed Pro GT Różowy (ORO FIT PRO GT PINK) | 300 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →