Karm dla psów Orijen Puppy 6.8 kg
Orijen Puppy 6.8 kg 0.34 kg6.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orijen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orijen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Orijen Puppy 6.8 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
orije puppy 6kg 18060ORIJEN Oryginalna liofilizowana karma dla psów dostarcza odżywiania, bogata i różnorodna surowe, całe zwierzęce składniki z w... więcejolnego biegu kurczaka i indyka, dziko złowionych ryb i jajek bez klatek Amazon.plZłóż skargę | 231 zł |
ORIJEN Puppy 6 kgDRY DOG FOOD PUPPY Help your puppy thrive with the power of protein-rich recipes that provide peak nourishment. All puppies d... więcejo best on a Biologically Appropriate diet rich in protein and fat from quality animal ingredients to support their development. ORIJEN® Puppy diet is packed with 85%1 quality animal ingredients like fresh or raw free-run2 chicken and turkey, and wild-caught or sustainably farmed fish. Packed with WholePrey animal ingredients like organs and bone, ORIJEN food is made with the most nutrient-dense, succulent parts of the prey to deliver the nutrition puppies need. The result is a diet for your canine companion that is beyond comparison. The first 5 ingredients are fresh or raw3 poultry and fish ingredients. 85%1 quality poultry and fish ingredients, providing a strong source of essential protein, vitamins, and minerals. Our authentic WholePrey diet features the most succulent parts of the prey like poultry or fish, organs and bone to mimic what your dogs ancestors consumed in the wild. Freeze-dried coated for a burst of raw flavour your dog instinctively craves. Proudly crafted in Canada with the worlds finest ingredients. Proshop.plZłóż skargę | 225 zł |
Orijen Orijen Puppy 6 kg - sucha karma dla szczeniąt 6kg | 204 zł |
Orijen Puppy - sucha karma dla szczeniąt 6kg ORI16Orijen Puppy - sucha karma dla szczeniaków Orijen, jako karma Biologicznie Odpowiednia, stara się odwzorowywać jak najbardzie... więcejj naturalną dietę psa, tak jak uczyniłaby to Matka Natura (nie inaczej jest w karmie Orijen Puppy ). Dlatego też karmy Orijen, bogate są w świeże, mięsne składniki, uzupełniane o owoce, warzywa i zioła. Właśnie dlatego w workach karmy znajdziemy aż 85% mięsa - bezkonkurencyjn Miskakarmy.plZłóż skargę | 234 zł |
ORIJEN Puppy 6 kgWysokiej jakości bezzbożowa i pełnoporcjowa karma dla szczeniąt.
Rece Fera.plZłóż skargę | 204 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Orijen Puppy
Ceny na Orijen Puppy |
---|---|---|---|---|
Orijen Puppy 0.34 kg | od 25 zł | 8 oferty | ||
Orijen Puppy 6.8 kg | od 204 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 197 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 242 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 170 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, śledź, makrela, sardynka, mieszanka ziół, warzywa, owoce, klasa: holistyczna
od 213 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 217 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 227 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 95 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, sardynella, makrela, ostrobok, sardynka, wieprzowina, kaczka, klasa: holistyczna
od 222 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: holistyczna
od 153 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na kości, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, ziemniaki, olej rzepakowy, pstrąg, klasa: premium
od 210 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium