Kamera sportowa ORDRO EP7
Zdjęcia 9 |
ORDRO EP7
HD:1280x720 px 60 kl./s
Full HD:1920x1080 px 60 kl./s
Quad HD:2704x1520 px 30 kl./s
Ultra HD:3840x2160 px 60 kl./s
Kąt widzenia:120 °
Zestaw:pilot
Akumulator:1000 mAh
Waga:78 g
Tryb „Kamery” i tryb „Kamery internetowe” po podłączeniu do komputera przez micro-USB.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EP7
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORDRO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORDRO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORDRO EP7
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ORDRO EP7 PRO 4K Camcorder przenośna mini kamera wideo Full HD 1080P 60FPS | 1 400 zł |
ORDRO EP7 Camcorder 4K FPV Vlog kamera do przymocowania na głowę 64gb pilo | 1 400 zł |
ORDRO EP7 Kamera czołowa do noszenia 4K 30 kl/s UHD FPV kamera do tworzeni | 1 000 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →