Końcówka do szczoteczki elektrycznej Oral-B Sensi UltraThin EB 60-12
Zdjęcia 8 |
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-12 |
|
Główka szczoteczki Braun Oral-B Sensi Ultra Thin została zaprojektowana specjalnie dla osób z wrażliwym szkliwem zębów i dziąsłami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oral-B 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oral-B.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Oral-B Sensi UltraThin EB 60-12
Ceny na Oral-B Sensi UltraThin EB 60-12 |
---|---|---|---|---|
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 | od 17 zł | 4 oferty | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-2 | od 27 zł | 12 oferty | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-3 | od 50 zł | 9 oferty | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4 | od 31 zł | 36 oferty | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-6 | od 79 zł | 2 oferty | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-8 | od 117 zł | 19 oferty | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-10 | od 143 zł | 7 oferty | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-12 | od 242 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →