Niszczarka do papieru Opus CS 2208 AF
Opus CS 2208 AF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Opus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Opus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Opus CS 2208 AF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opus Niszczarka OPUS CS 2208 AF 4 x 30 mm | 1 198 zł |
Niszczarka OPUS CS 2208 AF 4 x 30 mm | 1 138 zł |
Niszczarka Opus CS2208AF 4x30mm | 1 149 zł |
Niszczarka OPUS CS 2208 AF ścinki 4x30mm P-4 | 1 191 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →