Знищувач паперу Opus CS 2418 CD
Opus CS 2418 CD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Opus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Opus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Opus CS 2418 CD
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NISZCZARKA OPUS CS 2418 CD P-4 27 LITRÓW 18 KARTEK | 1 983 zł |
Niszczarka OPUS CS 2418 CD 4 x 40 mm | 1 980 zł |
Niszczarka Opus CS2418CD 4x40mm /CS2418CD/ | 1 899 zł |
Niszczarka OPUS CS 2418 CD ścinki 4x45mm | 1 983 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →