Czytnik e-book ONYX BOOX Tab X
Wideo 3Zdjęcia 11 |
ONYX BOOX Tab X
Wyświetlacz:13.3 ", 2200х1650 px
Technologia:E Ink Carta Mobius
System operacyjny:Android 11.0
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Pojemność baterii:6300 mAh
Obudowa:stop magnezu, 560 g
W zestawie rysik.
Wszystkie dane techniczne
Kup ONYX BOOX Tab X
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Onyx Boox Tab X Czarny RTV-EB-ONY-082 | 4 299 zł |
Onyx Boox Tab X 13,3" 128GB WiFi Czarny | 4 299 zł |
Onyx Boox Tab X | 4 159 zł |
Czytnik Onyx Boox Tab X | 4 274 zł |
Czytnik e-booków Onyx Boox Tab X black | 4 100 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →