Piłka do ćwiczeń / piłka gimnastyczna One Fitness GB10 65 cm
One Fitness GB10 65 cm |
Typ | fitball | Kształt | piłka | Uchwyt | brak | Materiał | guma | Powierzchnia | kółka | Średnica | 65 cm | Data dodania do E-Katalog | październik 2022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog One Fitness 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele One Fitness.
Kup One Fitness GB10 65 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Piłka gimnastyczna EIN Fitness studio fitness piłka 10 niebieska 65 cm B08Piłka gimnastyczna – wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego z antypoślizgową powierzchnią
Ta piłka to urządzenie o bardzo dużym wyborze opcji
Jest stosowany zarówno podczas treningu sportowców, jak i do celów rehabilitacyjnych
Bardzo wysoka wydajność treningu z piłką osiąga się na niestabilnej macie, która obciąża określone mięśnie podczas... więcejtreningu i dodatkowo aktywuje mięśnie postawy (brzuch, plecy, biodra, pośladki)
W praktyce oznacza to, że podczas normalnego treningu angażujemy nie tylko określone grupy mięśni, ale również poprawiamy zmysł równowagi i właściwą postawę Amazon.pl
Złóż skargę | 42 zł | | |
|
| One Fitness, Piłka gimnastyczna, GB10, zielona, 65 cmGYM BALL to wytrzymała piłka gimnastyczna wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powiet... Empik.plZłóż skargę | 43 zł | | |
|
| One Fitness, Piłka gimnastyczna, GB10, niebieski, 65 cmGYM BALL to wytrzymała piłka gimnastyczna wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powiet... Empik.plZłóż skargę | 42 zł | | |
Dynamika cen dla One Fitness GB10 65 cm
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna