Termometr medyczny Omron Gentle Temp 520 (МС-520-Е)
Zdjęcia 18 |
Omron Gentle Temp 520 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omron.
Kup Omron Gentle Temp 520
OMRON Cyfrowy termometr douszny GentleTemp 520 MC-520-E | 112 zł |
Omron Gentle Temp 520 | 138 zł |
Termometr elektroniczny OMRON Gentle Temp 520 | 183 zł |
Omron Gentle Temp 520 | 138 zł |
Termometr douszny Omron GENTLE TEMP 520 | 150 zł |
Pomiar temperatury w małżowinie usznej
Termometr na podczerwień Omron Gentle Temp 520 popularnej japońskiej marki sprzętu medycznego do użytku domowego to wielofunkcyjne urządzenie do pomiaru temperatury ciała i płynów. Wysoką jakość i niezawodność urządzenia potwierdza 3 letnia gwarancja producenta. Charakterystyczna konstrukcja tego typu termometru posiada płaski uchwyt z zakrzywioną główką, do której dopasowuje się końcówka sondy usznej z czujnikiem temperatury. Niedziałająca końcówka jest zamknięta przezroczystą plastikową osłoną. Z tyłu głowy duży przycisk „Start” rozpoczynający pomiar temperatury. Na froncie urządzenia znajduje się podświetlany wyświetlacz LED głęboko wpuszczony w obudowę. Bezpośrednio pod nim znajduje się przycisk zasilania, który umożliwia również przełączanie między stopniami Fahrenheita i Celsjusza i jednocześnie jest selektorem pamięci (9 odczytów).
Higieniczne nakładki na sondę uszną
Producent uważa, że pomiar temperatury ucha jest dokładniejszy, ponieważ na ten obszar mniej wpływają czynniki zewnętrzne. Podany zakres pomiarowy mieści się w granicach 34 - 42 °C z dokładnością do 0,2 °C. Oprócz wartości temperatury wyświetlacz LED pokazuje poziom naładowania baterii oraz wskazania błędów pomiaru. Aparat jest zasilany 3-woltową tabletką CR2032 dostarczaną z 21 jednorazowymi nasadkami na sondy uszne. Każdy pomiar temperatury ciała w małżowinie usznej wymaga zainstalowania higienicznej nasadki chroniącej czujnik podczerwieni. Wbudowany brzęczyk daje sygnał dźwiękowy o zakończeniu pomiaru lub wskazuje na obecność podwyższonej temperatury (powyżej 37,5 °C). W razie potrzeby sygnał dźwiękowy można wyłączyć, a o jego stanie informuje również symbol na wyświetlaczu. Po zakończeniu pomiarów można zaczekać, aż urządzenie wyłączy się automatycznie po 60 sekundach lub wyłączyć je ręcznie przytrzymując przycisk zasilania.
- W zestawie kapturki higieniczne: 21 szt.