Umywalka Omnires SILK M+ SILKR400BP 400 mm
Zdjęcia 10 |
Omnires SILK M+ SILKR400BP |
|
Wykonany z materiału kompozytowego (M+), którego głównym składnikiem jest dolomit. Charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia, ekstremalne temperatury i obciążenia. Powierzchnia zlewu jest ciepła w dotyku.
Może być sprzedawany w błyszczącym i matowym wykończeniu. W zestawie korek spustowy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires SILK M+ SILKR400BP 400 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Silk M+ 40 cm okrągła biały połysk SILK | 600 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Silk M+ biały mat (BM) SILKR400BM | 692 zł |
Umywalka Nablatowa 40 Omnires Silk M | 600 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Silk M+ biały połysk (BP) SILKR400BP | 629 zł |
Umywalka nablatowa okrągła 40 cm Omnires SILK SILKR400BM biały mat | 814 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →