Głośniki komputerowe NZXT Relay Speakers
Wideo 5Zdjęcia 14 |
NZXT Relay Speakers |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NZXT Relay Speakers
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NZXT Relay PC Gaming Desktop Speakers - AP-SPKW2-EU - Bookshelf-Style Desi | 1 048 zł |
NZXT Relay Desktop PC Speakers - Black - 2.0 - Czarny | 1 199 zł |
NZXT Relay Desktop PC Speakers - White - 2.0 - Bia?y | 1 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →