Odkurzacz
Numatic Hetty HET200
Zdjęcia 4 |
Numatic Hetty HET200 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Numatic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Numatic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Numatic Hetty HET200
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz workowy Numatic Hetty HET200 900044/HET200-11 | 1 190 zł |
Numatic Hetty HET200 620W | 899 zł |
Workowy Numatic HET200 Hetty różowy AGDM-ODK-NUMA-003 | 999 zł |
Numatic Odkurzacz do zanieczyszczeń suchych Numatic HET 200-11 Hetty | 1 027 zł |
Numatic Odkurzacz Hetty HET200 Różowy Duża Moc | 849 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →