Krzesło Norden Wood High PP
Zdjęcia 22 |
Norden Wood High PP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Norden 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Norden.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Norden Wood High PP
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D2.Design Krzesło barowe Norden Wood high PP D2 ciemnoszary | 269 zł |
Intesi Stołek barowy na drewnianych nogach Norden Wood High | 349 zł |
Stołek barowy INTESI Norden Wood Low, biały, 48x53x114,5 cm | 349 zł |
Stołek barowy Norden wood high PP żółty | 269 zł |
Stołek barowy Norden wood high PP ciemny szary (Kolor ciemny) | 375 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →