Opona zimowa Nokian Snowproof 2 SUV 225/60 R17 103V
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 2 SUV 225/60 R17 103V 225/60 R17 99 H 225/60 R17 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 2 SUV 225/60 R17 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Nokian 225/60R17 Snowproof 2 SUV XL M+S 103V - opony terenowe T43278 | 669 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV ( 225/60 R17 103V XL ) T432782 | 739 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV (225/60 R17 103V) T432782 | 752 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV ( 225/60 R17 103V XL ) | 748 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian Snowproof 2 SUV 225/60 R17 103V
Ceny na Nokian Snowproof 2 SUV 225/60 R17 103V |
---|---|---|---|---|
Nokian Snowproof 2 SUV 225/60 R17 99H | od 654 zł | 4 oferty | ||
Nokian Snowproof 2 SUV 225/60 R17 103V | od 669 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →