Luneta Nikon ProStaff 5 Fieldscope 60
Nikon ProStaff 5 Fieldscope 60 |
|
Ten model nie zawiera obiektywu w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon ProStaff 5 Fieldscope 60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PROSTAFF3 16-48X60 BDA202SA | 1 864 zł |
Nikon PROSTAFF 5 Field Scope 60 S AF-A-NIK-978 | 1 399 zł |
Nikon Prostaff 3 1648 x 60 BDA202SA | 2 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →