Pompa ciepła Nibe F2040-12 11 kW
Nibe F2040-12 11 kW 8 kW11 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nibe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nibe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nibe F2040-12 11 kW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powietrzna pompa ciepła Nibe F2040 12 kW (064092) | 23 900 zł |
Pompa ciepła powietrzna monoblok F2040 - 12 kW, 1 fazowa, 230 V do c.o. o | 62 775 zł |
Modyfikacje Nibe F2040-12
Ceny na Nibe F2040-12 |
---|---|---|---|---|
Nibe F2040-8 8 kW | od 19 900 zł | 2 oferty | ||
Nibe F2040-12 11 kW | od 23 900 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →