Opona zimowa Nexen Winguard Sport 2 215/60 R17 96H
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 2 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 2 215/60 R17 96H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Nexen 215/60 R17 96H Winguard Sport 2 SUV MS Offroad opony zimowe 17 | 727 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV ( 215/60 R17 96H 4PR ) 17880NX | 520 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV (215/60 R17 96H) 15903NXK | 577 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV ( 215/60 R17 96H 4PR ) | 526 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV M - 215/60R17 96H - Opona zimowa 15903NXK | 838 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV ( 215/60 R17 96H 4PR ) 15903NXK | 583 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV (215/60 R17 96H) 17880NX | 518 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Sport 2 215/60 R17 96H
Ceny na Nexen Winguard Sport 2 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Sport 2 215/60 R17 96H | od 518 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →