Uchwyt ścienny NewStar WL55-875BL1
Zdjęcia 23 |
NewStar WL55-875BL1 |
|
Wysokość regulowana jest za pomocą silnika elektrycznego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar WL55-875BL1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny elektryczny do 100 cali WL55-875BL1 TL | 2 822 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny elektryczny do 100 cali WL55-875BL1 10 | 3 145 zł |
Neomounts Uchwyt na monitor WL55-875WH1 | 3 330 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny elektryczny do 100 cali WL55-875BL1 10 | 2 822 zł |
Emaga Uchwyt na TV Neomounts WL55-875BL1 100' 110 kg | 2 830 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →