Uchwyt biurkowy NewStar FPMA-D960BLACKPLUS
Zdjęcia 6 |
NewStar FPMA-D960BLACKPLUS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar FPMA-D960BLACKPLUS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by Newstar TIS 10"-49" 1TFT 4przeguby maks 20kg FPMA-D960BLACKPL | 565 zł |
Uchwyt do monitora Neomounts Newstar FPMA-D960BLACKPLUS 10-49" | 899 zł |
Neomounts by Newstar FPMA-D960BLACKPLUS UCH-BIU-NMNT-018 | 599 zł |
Neomounts Uchwyt biurkowy na monitor 10" - 49" (FPMA-D960BLACKPLUS) | 563 zł |
NewStar Uchwyt biurkowy na zakrzywiony monitor 10-49' regulacja 7-44cm | 654 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →