Zasilacz awaryjny (UPS) Newell Force LI-1000 1000 VA (NL3892)
Zdjęcia 12 |
Newell Force LI-1000 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Newell Force LI-1000 1000 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz UPS NEWELL Force LI-1000 | 359 zł |
Newell Force LI-1000 1000VA 500W | 359 zł |
Zasilacz UPS NEWELL Force LI-1000 NL3892 | 359 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Newell Force LI-1000 | 369 zł |
Newell Force LI-1000 1000VA 500W | 359 zł |
Modyfikacje Newell Force LI-1000
Ceny na Newell Force LI-1000 |
---|---|---|---|---|
Newell Force LI-600 600 VA | od 299 zł | 6 oferty | ||
Newell Force LI-1000 1000 VA | od 359 zł | 6 oferty | ||
Newell Force LI-1500 1500 VA | od 529 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →