Kabina prysznicowa New Trendy Prime 130x80 prawa
Zdjęcia 38 |
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Paleta jest kupowana osobno. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż przebiega szybciej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Prime 130x80 prawa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 130x80 prostokątna chrom pr | 3 237 zł |
NEW TRENDY D-0407A/D-0219B KABINA PRIME WHITE PROSTOKąTNA P 130x80x200 CZY | 3 497 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 130x80 prostokątna czarna p | 3 497 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 130x80 prostokątna złota un | 4 106 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 130x80 prostokątna biała pr | 3 497 zł |
NEW TRENDY D-0305A/D-0123B Kabina prysznicowa PRIME P drzwi pojedyncze 130 | 3 237 zł |
NEW TRENDY D-0427A/D-0223B KABINA PRIME LIGHT GOLD PROSTOKąTNA P 130x80x20 | 4 106 zł |
Modyfikacje New Trendy Prime
Ceny na New Trendy Prime |
---|---|---|---|---|
New Trendy Prime 100x70 lewa | od 2 922 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Prime 100x70 prawa | od 2 922 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 100x80 lewa | od 2 989 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 100x80 prawa | od 2 989 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 100x90 lewa | od 3 055 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 100x90 prawa | od 3 055 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 100x100 lewa | od 3 168 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 100x100 prawa | od 3 168 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 110x70 lewa | od 3 033 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 110x70 prawa | od 3 033 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 110x80 lewa | od 3 055 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Prime 110x80 prawa | od 3 100 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 110x90 lewa | od 3 168 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 110x100 lewa | od 3 237 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 110x100 prawa | od 3 190 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 120x70 lewa | od 3 100 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 120x70 prawa | od 3 055 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 120x80 lewa | od 3 122 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 120x80 prawa | od 3 122 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 120x90 prawa | od 3 237 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 120x100 lewa | od 3 257 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 120x100 prawa | od 3 305 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 130x70 lewa | od 3 168 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 130x70 prawa | od 3 168 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 130x80 lewa | od 3 237 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 130x80 prawa | od 3 237 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 130x90 lewa | od 3 305 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 130x90 prawa | od 3 305 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 130x100 lewa | od 3 373 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 130x100 prawa | od 3 373 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 140x70 lewa | od 3 214 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 140x70 prawa | od 3 214 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 140x80 lewa | od 3 282 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 140x80 prawa | od 3 235 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 140x90 lewa | od 3 350 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 140x90 prawa | od 3 302 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 140x100 lewa | od 3 369 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 140x100 prawa | od 3 418 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 150x70 lewa | od 3 282 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 150x70 prawa | od 3 282 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 150x80 lewa | od 3 350 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 150x80 prawa | od 3 350 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 150x90 lewa | od 3 418 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 150x100 lewa | od 3 486 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 150x100 prawa | od 3 486 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 162x71 lewa | od 3 350 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 162x71 prawa | od 3 350 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 162x81 prawa | od 3 418 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 162x91 prawa | od 3 486 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 162x101 prawa | od 3 555 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →