Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x80 prawa
Zdjęcia 12 |
New Trendy New Soleo R 70x80 D-0151A/D-0087B 70x70 lewa 70x70 prawa 70x80 lewa 70x80 prawa 70x90 lewa 70x90 prawa 70x100 lewa 70x100 prawa 80x70 lewa 80x70 prawa 80x80 lewa 80x80 prawa 80x90 lewa 80x90 prawa 80x100 lewa 80x100 prawa 90x70 lewa 90x70 prawa 90x80 lewa 90x80 prawa 90x90 lewa 90x90 prawa 90x100 lewa 90x100 prawa 100x70 lewa 100x70 prawa 100x80 lewa 100x80 prawa 100x90 lewa 100x90 prawa 100x100 lewa 100x100 prawa |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość podwójnych drzwi harmonijkowych. Drzwi otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz (180 stopni). Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 70x80 prawa
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x80 prostokątna chrom | 3 324 zł |
NEW TRENDY D-0237A/D-0114B kabina NEW SOLEO BLACK składana Pprostokątna sk | 3 744 zł |
New Trendy New Soleo Black 70x80x195 cm kabina prawa przejrzyste D-0237A/D | 3 557 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x80 prostokątna czarn | 3 840 zł |
NEW TRENDY D-0151A/D-0087B kabina NEW SOLEO składana P prostokątna 70x80x1 | 3 241 zł |
New Trendy New Soleo 70x80x195 cm kabina prawa przejrzyste D-0151A/D-0087B | 3 079 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 lewa | od 3 250 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x70 prawa | od 3 250 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 lewa | od 3 079 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 prawa | od 3 079 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 lewa | od 3 399 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 prawa | od 3 148 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 lewa | od 3 693 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 lewa | od 3 324 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 prawa | od 3 079 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 lewa | od 3 148 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 prawa | od 3 399 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 lewa | od 3 216 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 prawa | od 3 216 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 lewa | od 3 285 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 prawa | od 3 285 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 lewa | od 3 148 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 prawa | od 3 148 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 lewa | od 3 216 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 prawa | od 3 472 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 lewa | od 3 546 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 prawa | od 3 546 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 lewa | od 3 353 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 prawa | od 3 619 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 lewa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 lewa | od 3 285 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 prawa | od 3 285 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 lewa | od 3 353 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 prawa | od 3 353 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 lewa | od 3 694 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 prawa | od 3 694 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →