Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 80x80 prawa
Zdjęcia 11 |
New Trendy New Renoma R 80x80 D-0112A/D-0083B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield. Uszczelki magnetyczne.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Renoma 80x80 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 80x80 kwadratowa chrom | 3 151 zł |
NEW TRENDY D-0112A/D-0083B NEW TRENDY D-0112A/D-0083B kabina NEW RENOMA P | 2 992 zł |
New Trendy New Renoma kabina kwadratowa 80x80x195cm przejrzyste prawa D-01 | 2 992 zł |
NEW TRENDY D-0112A/D-0083B-WP Kabina prysznicowa NEW RENOMA P kwadratowa 8 | 3 181 zł |
Modyfikacje New Trendy New Renoma
Ceny na New Trendy New Renoma |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Renoma 80x80 lewa | od 3 151 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x80 prawa | od 2 992 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x90 lewa | od 3 067 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x90 prawa | od 3 067 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x100 lewa | od 3 143 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x100 prawa | od 3 143 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x80 lewa | od 3 067 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x80 prawa | od 3 067 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x90 lewa | od 3 143 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x90 prawa | od 3 331 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x100 lewa | od 3 216 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x100 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x80 lewa | od 3 143 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x80 prawa | od 3 223 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x90 lewa | od 3 216 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x90 prawa | od 3 298 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x100 lewa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x100 prawa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x80 lewa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x80 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x90 lewa | od 3 291 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x90 prawa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x100 lewa | od 3 266 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x100 prawa | od 3 452 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →