Słuchawki
Neumann NDH 20 (508585)
Wideo 27Zdjęcia 20 |
Neumann NDH 20 |
|
Monitoruj słuchawki studyjne. W zestawie dwa kable: okrągły prosty i okrągły skręcany.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Neumann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Neumann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Neumann NDH 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neumann Neumann NDH 20 Silver Black NDH20-NEUMANN | 2 319 zł |
Neumann NDH 20 Zamknięte tylne słuchawki NDH 20 508585 | 2 181 zł |
Neumann NDH 20 Zamknięte tylne słuchawki NDH 20 - Prawie Nowy | 1 928 zł |
Neumann NDH 20 Closed Back Headphones Black Edition 399003 | 2 551 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →